Öğreticiler: Bir hesap nasıl içe aktarılır?

From Waves Wiki
Jump to: navigation, search
This page is a translated version of the page Tutorials: Import an Account and the translation is 100% complete.

Waves tarafından kullanılmakta olan brain wallet sistemi Lite Client'in yüklendiği herhangi bir cihazda hesabınızı içe aktarabilmenizi sağlar. Bu özellik hesabınıza herhangi bir bilgisayardan herhangi bir zamandan erişim sağlayabilmenizi sağlar.

Bir hesap nasıl içe aktarılır?

Lite Client'in ana sayfasından Import Account'a tıklayın.

Lite Client Main Page

Aşağıdaki sayfaya yönlendirileceksiniz.

Import Account.PNG

Boş bırakılan alana SEED'inizi kopyalayıp yapıştırın ya da yazın. Lite Client otomatik olarak yazı alanına yazılmış adresle uyuşan adrese dönecektir. Eğer doğru SEED'i yazdıysanız, sizin Waves adresiniz görünecektir. Sonra, Register'a tıklayın, hesabınıza bir isim atayın (opsiyonel) ve SEED'in şifrelemesi için bir şifre belirleyin. Süreci osnlandırmak için tekrar Register'a yıklayın ve Lite Client'in kullanıcı arayüzüne yönlendirileceksiniz.

Kendi SEED'inizi nasıl yaratırsınız? =

Eğer hesabınız için kendi yarattığınız SEED'i kullanmak isterseniz, yukarıda anlatılmış olan süreci takip edin ve kendi özel SEED'inizi girin.

Not: Biz sizlere önerilen SEED'i kullanmanızı şiddetle önermekteyiz. SEED kriptografik olarak güvenlidir ve mevcut araçlarla kırılamaz. Gene de kendi SEED'inizi yaratmak isterseniz, onun en az 35 karaktere sahip olduğundan ve sembollerin yanında büyük-küçük harf içerdiğinden emin olun.